Shredder Bıçakları

Shredder Bıçakları

Firmamız geri dönüşüm alanında uzman olarak hizmet vermektedir. Çevremize verdiğimiz zararı biraz olsun azaltmak adına ekiplerimiz ile çalışmaktayız. Shredder bıçakları üretimi yaparak doğayı korumak için hizmet vermekteyiz.

Makinalarımız geri dönüşüm alanında çığır açmaktadır. Milyonlarca kullanılmayan plastik atıkların hepsini tekrar kullanılabilir hale getirmektedir. Shredder bıçakları da diğer makinalarımız gibi sürdürülebilir bir yaşam için hizmet vermektedir.

Shredder bıçakları normal parçalayıcıların parçalayamayacağı büyük orandaki atıklar için kullanılmaktadır. Bu makinada yüksek mukavemetteki atıklar normal kırma makinelerinde rahat parçalanabilecek hale getirilir. Böylelikle kırma makineleri küçülen bu atıkları kolaylıkla kırabilir.

Shredder Bıçakları Kullanımı

Shredder bıçakları kullanımı takoz, büyük boyutlardaki borular, variller vb. için olmaktadır. Bu makinalarda bıçakların metallerinin türü ve kullanılacağı alana göre farklılık göstermektedir. Şekillerinde ve cinslerinde farklılık olmaktadır.

Shredder bıçakları kullanımı için küp, dairesel, dikdörtgen, kare biçiminde bulunabilmektedir. Yoğun olarak üretimde kullanılan çelik 1.2379, 1.2343 ve 1.2767 kalitesindekilerdir. Müşterilerimize daha iyi sonuçlar vermek adına en kaliteli çelikler ile üretim yapmaktayız. İsteğe göre farklı tasarımlarda da hizmet verebilmekteyiz.

Shredder bıçakları kullanımı kırma makinalardan öncedir. Yani atıklar kırma makinasına gitmeden önce burada küçülterek parçalanır ve kırma makinalarına gönderilir. Böylece kırma makinalarından daha fazla verim alınması sağlanır.

Shredder Bıçakları Üretimi

Shredder bıçakları üretimi yapılırken verimi ve performansı yüksek olması adına kırma işlemini yapan bıçakların malzemelerinin iyi seçilmesi gerekmektedir. Malzeme seçimi doğru olduğunda ömrü uzun olan kaliteli bıçaklar üretilmiş olur.

Shredder bıçakları üretimi ısıl işlem ile yapılmaktadır. Hava çeliği kullanılarak bıçaklarımızın üretimini sağlamaktayız. Sertlikleri ve kesme açıları yapılan işlemler ile sağlanmaktadır. Sağlanan uygunluk makinalardan yüksek performans alınmasını sağlar. Bunların yanı sıra makinanın uzun ömürlü olmasına olanak sağlar.

Shredder bıçakları üretimi makinanın fan ,fork-lift kısmından koyulan malzemeleri rahatlıkla kesebilecek şekilde tasarlanmıştır. Yukardan koyulan malzemeler doğru bıçakların bulunduğu alana gelmektedir. Bıçaklar burada gelen malzemeleri istenilen şekilde parçalamaktadır.

Shredder Bıçakları Fiyatı

Shredder bıçakları fiyatı farklılık göstermektedir. Bıçakların üretim aşamasında kullanılan malzemelerin farklı olması, boyutları, şekilleri ve cinsleri fiyatı büyük oranda etkilemektedir. Farklı tasarım ve şekillerde üretilen bıçaklar fiyat konusunda farklılık olmasını sağlar.

Shredder bıçakları sizlerin istek ve talepleri üzerine farklı tasarımlarda da yapılabilmektedir. İstek ve talepleriniz doğrultusunda firmamız uzman ekibi ile isteğinizi gerçekleştirmektedir. Bu tür taleplerde de shredder bıçakları fiyatı için farklılık göstermektedir.

Firmamızı arayarak daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Web sitemizden veya telefonda bizimle irtibata geçtiğiniz takdirde shredder bıçakları fiyatı hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmış olursunuz. Dilerseniz firmamızı ziyaret de edebilirsiniz. 

Shredder Bıçakları Özellikleri

Shredder bıçakları çok farklı özellikler sahip bir makinadır. Yaşamı kolaylaştırmak ve geri dönüşüme katkı sağlamak için hizmet vermektedir. Bu makinanın özellikleri aşağıdaki gibidir;

  • Kesici olan döner bıçakları dört kenarlı olmakla birlikte rotasyonlu olmasından ve böyle döndürülmesinden dolayı kullanım ömrünü uzatır.
  • Rotor bıçakları her alana rahatlıkla ulaşım sağladığından sökülmeden de değiştirilebilmektedir.
  • Aşınmaya dayanıklı ve uzun ömürlü makinelerdir. Aşınmaya karşı koruyuculardır.
  • Besleme ünitesi hidrolik sistem ile çalışmaktadır.
  • Parçalanan atıklar rahatlıkla taşınabilmektedir. Bunlar helezon, fan veya konveyör aracılığı ile rahatlıkla taşınabilmektedir.
  • Shredder bıçakları özellikleri içerisinde en çok işe yarayanı malzemeleri istediğiniz boyuta kadar küçültebilmenizdir.
  • Rulman yatakları zor çalışma koşullarına karşı tozdan arındırılmış olup ısınmaya karşı da su soğutmalı sistemler ile hizmet vermektedir.

Shredder bıçakları özellikleri yukarda belirttiğimiz gibidir. Üstün özellik ve kalitesi ile hizmet veren bu bıçaklar teknolojinin mükemmel bir ürünüdür. Kaliteli ve nitelikli bir geri dönüşüm çalışması için üstün bir performans sağlamaktadır.

Shredder Bıçakları Satışı

Shredder bıçakları satışı firmamız tarafından gerçekleşmektedir. Yasal olarak sizlere hizmet veren firmamız ihtiyaç duyduğu bütün belge ve evraklara sahip olmaktadır. Gerekli yetkileri elinde bulundurarak satış sağlamaktadır.

Shredder bıçakları satışı web sitemizden de gerçekleşebilmektedir. Bizimle irtibata geçmeniz halinde veya firmamızı ziyaret etmeniz halinde de olabilmektedir. İstediğiniz ürünler büyük bir kolaylıkla sizlere sunulmaktadır.

Shredder bıçakları satışı müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayarak yapılmaktadır.

Yine diğer ürün olan plastik kırma bıçakları ihtiyaçların giderilmesi için üretim yapan firmamız nitelikli ürünleri ile karşınızda hizmet vermektedir.