Kırma Bıçakları

Kırma Bıçakları

Kırma bıçakları plastik malzemelerin parçalanması işlemi için kullanılmaktadır. Birçok farklı boyutlardaki malzemeler kırma işlemi sayesinde granür haline getirilir.

Günümüzde çok fazla kullandığımız plastik ürünlerin doğaya karışması epey zor olmaktadır. Doğa karışması bu kadar zor olan bu malzemeler toprağı epey yormaktadır. Artık eskisi kadar serbest bırakılmayan plastik arıklar kırma bıçaklar yardımı ile geri dönüşümde kullanılmaktadır.

Gelişen teknolojiler ile kullandığımız ürünler daha sonradan karşımıza bambaşka ürünler olarak çıkabilmektedir. Kırma bıçakları karşımıza farklı şekillerde ve farklı işlevlerde çıkan atıkların dönüştürülmesinde sektördeki en önemli yardımcımızdır.

Kırma Bıçakları Nerede Kullanılır?

Kırma bıçakları nerede kullanılır? Geri dönüşüm endüstrisinin vazgeçilmez bir parçasıdır kırma bıçakları. Plastik sanayisinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Döner ve sabit bıçaklar yardımı ile atıklar parçalanmaktadır.

Kırma bıçakları nerede kullanılır? Hayatımızın her alanını kolaylaştıran bir gelişmedir teknoloji. Yaşamımız içerisinde var olan birçok sorunun çözüm yolunu bizlere göstermektedir. Kırma bıçakları makineleri ile de hayatımızda var olan plastik atık problemini çözmektedir.

Kırma Bıçakları

Kırma bıçakları nerede kullanılır? Yenilikçi teknoloji anlayışına sahip olan firmalar kırma bıçaklarını yoğun olarak tercih etmektedir. Hiçbir malzemeyi işe yaramaz olarak değerlendirmeyen her türlü plastik atığı geri dönüşümde farklı bir biçimde bizlere sunan firmalar yeniliğin ve gelişmenin öncüsü olmaktadır.

Kırma Bıçakları İmalatı

Kırma bıçakları imalatı yapan firmamız büyük bir hassasiyet ile çalışmaktadır. Yılların vermiş olduğu deneyim ile hizmetimizi müşterilerimize sunmaktayız. Kırma bıçakları üretimi için hava çeliği kullanılmaktadır.

Kırma bıçakları imalatı için hava çeliğinin yanı sıra elmas çeliği de kullanılmaktadır. Üretilen bıçaklara ısıl işlem uygulanmaktadır. Isıl işlem bıçakların sertleşmesini sağlamaktadır. 62 HRc sertlikte üretilmektedir.

Kırma bıçakları imalatı için profesyonel ekibimiz ile beraber hizmet vermekteyiz. Birçok farklı tasarımlarda üretim yapmaktayız. Kırılması istenilen malzemelerin özelliklerine göre eğimli, düz, V tipi, kademeli veya üç sıralı ya da daha fazla sıralı olarak tasarlanmaktadır.

Kırma Bıçakları Fiyatları

Kırma bıçakları fiyatları makinelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Makinelerin hepsi aynı şekilde hizmet vermemektedir. Özelliklerine göre farklı şekilde çalışmaktadır.

Kırma bıçakları fiyatı makinelerin faklı özellikte olmasından etkilenmektedir. Aynı zamanda kırma bıçakları boyut, ölçü ve tasarımları birbiri ile aynı olmamaktadır. Fiyatlar bunlardan da etkilenmektedir.

Kırma bıçakları fiyatı hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için firmamız ile irtibata geçmelisiniz. Firmamız aklınıza takılan soruları ve merak ettiklerinizi cevaplamaktadır. Detaylı bilgi için bize ulaşmalısınız.

Kırma Bıçakları Özellikleri

Atık malzemeler için kullandığımız kırma bıçakları özellikleri saymak ile bitmemektedir. Bu teknoloji harikası makinenin özellikleri aşağıdaki gibidir;

  • Standart makinelere oranla daha ağır malzemelerin kırılmasına olanak sağlamaktadır. Kırma makinelerimiz saatte 200 – 1000 kg ve daha da üzeri ağırlıkları rahat bir şekilde parçalamaktadır.
  • Az zamanda çok fazla iş yapabilme özelliğine sahiptir. Böylece iş gücünden ve enerjiden kolaylıkla tasarruf sağlanmaktadır.
  • Bakımı ve temizliği çok rahat bir şekilde yapılmaktadır.
  • Kırma bıçakları makinelerimiz her türlü nakliyat, yerleştirme ve işletme için büyük avantaj ve rahatlık sağlayan ergonomik ve kompakt tasarıma sahiptir.
  •  Orta büyüklüğe sahip kırma makineleri dahil standart pano ile kontrol edilebilen hidrolik güç ünitesi ile açılması ve kapanması sağlanır.
  • Makinelerimiz kompakt gövde, rulman yatakları ve performansı güçlü motor tasarımı ile uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır.
  • Volantlar konik kilit sistemi ile bağlanabilmesinden ötürü rulman değişimleri ve rotor de montaj kolaylıkla yapılmaktadır.
  • Malzemelerin yıkanmasına imkan sağlayan bir tasarıma sahip olan makinelerde rulmanlar ile kırma hazneleri ayrı olmaktadır. Böylece malzemeler sulu olarak kırılabilmekte ve yıkanabilmektedir.
  • Kırma bıçakları özelliklerinden biri de sulu veya kuru kırım yapmaya uygun olmasıdır. İstenilen şekilde kırma işlemi yapılabilmektedir.

Yukarda makinelerimizin sahip olduğu özellikleri sıraladık sizler için. Büyün bunların yanı sıra kırma bıçak özellikleri arasında CE Belgesi, ISO 9001, garanti belgesi, satış sonrası yeterlilik ve TSE belgesi de yer almaktadır.

Ayrıca isterseniz diğer ürünümüz bu linte ki sayfamızdan plastik kırma bıçaklarına dair detaylı bilgi edinebilirsiniz.