Granül Bıçakları

Granül Bıçakları

Granül bıçakları çoğunlukla geri dönüşüm sanayinde kullanılan kırma bıçaklardandır. Geri dönüşüm modern yaşam ile hayatımıza giren plastiğin tekrar dönüştürülmesinde doğa ve toplum yaşamı için artık vazgeçilmez bir sanayi dalıdır. Granül bıçaklar da geri dönüşümün performansı açısından hayati bıçaklardır.

Granül Bıçakların Özellikleri

Granül bıçakların en temel özelliği kafadan kesme makinelerin bıçaklarıdır. Bu özelliği ile verimi ve performansı oldukça yüksektir.

Granül bıçakların diğer bir özelliği de yüksek verim sağlayacak kapasiteye sahip olmasıdır. Bu özelliğinin geri dönüşüm sanayi de ki karşılığı daha fazla plastiğin daha kısa sürede tekrar da dönüştürülmesidir.

Granül bıçaklar elbette diğer geri dönüşüm bıçaklarına göre daha ekonomiktir. Daha ekonomik olduğu için de daha fazla tercih edilen bıçaklar arasındadır.

Granül Bıçakların Üretimi

Baraks metal firması olarak ileri teknoloji düzeyine sahip makinelerimiz, özel eğitimli ve tecrübeli teknik kadromuz ile granül bıçakların üretimini yapıyoruz.

Sizin özel ve özgün özelliği olan granül bıçak tercihiniz varsa bu özellikleri bize iletmeniz halinde tercihinize özel granül bıçak imalatını yaparız.

Granül Bıçakların Fiyatı

Granül bıçakların fiyatı muadili sayılabilecek diğer bıçaklara göre daha ekonomik ve uygundur. Fiyatları serbest piyasa koşullarında sabit olmadığından granül bıçakları fiyatı için Baraks metal ile irtibata geçtiğinizde güncel fiyatını öğrenebilirsiniz.

Ayrıca firmamız granül bıçakları fiyatında zaman zaman kampanya yapmakta fiyatlarını olabilecek en uygun, ekonomik seviyelere çekmektedir. Kampanya fiyatlarımızı öğrenmek veya takip etmek için bizimle iletişime geçmeniz sizin lehinize olacaktır.

Granül Bıçakların Satışı

Mesai saatleri içerisinde Baraks metal granül bıçakların satışını yapmaktadır. İstanbul, Ankara, İzmir şubelerimizden bizzat alacağınız gibi dilerseniz granül bıçaklarını istediğiniz adrese gönderebiliriz.

Biz, satışını yaptığımız granül bıçakların devamlı arkasında duran olası sıkıntıda sorunları sürekli çözmeyi esas alan firmayız. Bu sektördeki kimi merdiven altı, korsan firmaların granül bıçak satışı reklamlarına karşı daha bilinçli olmanızı dikkatinize sunarız, tavsiye ederiz.

Diğer bıçak çeşitlerine dair detaylı bilgiyi de plastik kırma bıçakları sayfamızda görebilirsiniz.